< powrót

Kim jesteśmy?

Przez ponad 12 lat działalności przerodziliśmy się z garażowego startupu w prężnie działający i pełen zapału zespół specjalistów. Prowadzimy 4 serwisy e-commerce’owe odwiedzane miesięcznie przez 6 mln internautów, a naszym najstarszym dzieckiem jest porównywarka cen Okazje.info - czołowy serwis e-commerce w Polsce. Aktywnie uczestniczymy w budowaniu polskiego handlu elektronicznego.

Czym będziesz się zajmować?

Jeżeli do zadań podchodzisz obowiązkowo i dokładnie, praca zgodnie z procedurami nie sprawia Ci problemów, a bardzo dobra jakość to Twoje drugie imię - to mamy dla Ciebie interesującą ofertę PŁATNEGO stażu. Poszukujemy osoby, która będzie współtworzyła reguły i zasady działania wyszukiwarki na naszym serwisie Okazje.info mające na celu wyświetlenie produktów odpowiadających konkretnemu zapytaniu. Dla lepszego zrozumienia: użytkownik serwisu Okazje.info poszukujący “czerwonych damskich szpilek” ma uzyskać listę produktów z obszaru obuwia damskiego, a nie szpilki do tablicy korkowej ;-) i to Ty będziesz mieć wpływ na wyniki zaprezentowane na frazę “czerwone damskie szpilki” i inne frazy. Do pracy będziesz wykorzystywać nasze autorskie narzędzia, które pozwolą Ci z czeluści bazy danych wyciągnąć wszystkie “czerwone damskie szpilki”. Otrzymasz pełne wdrożenie jak korzystać z narzędzi i powdrożeniowe wsparcie.

Czego wymagamy

 • dokładności
 • skrupulatności
 • logicznego myślenia
 • pracy zgodnie z procedurami
 • systematyczności
 • samodzielności
 • biegłej obsługi komputera (Microsoft Office, Open Office

Z naszej strony oferujemy:

 • pracę w pełnym wymiarze godzin w biurze w centrum Łodzi;
 • dofinansowanie do kart sportowych FitProfit;
 • stałe zatrudnienie po okresie próbnym;
 • elastyczność godzinową w przypadku osób uczęszczających na zajęcia;
 • świeże owoce w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca;
 • “luźne piątki” z planszówkami i pizzą w każdy ostatni piątek miesiąca;

Jak aplikować na to stanowisko

Wyślij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem „Aplikacja na stanowisko #ref: CM2"

 

Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję jak niżej:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Okazje Sp. z o.o., zarejestrowana w Polsce, z siedzibą w Łodzi, 90-418 Łódź, Al. Kościuszki 23/25, zwana dalej Administratorem.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
 3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będzie wyłącznie Administrator danych.
 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres aktualnej i przyszłych rekrutacji.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również wniesienia skargi do organu nadzorczego którym od 25 maja 2018 roku będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo do przenoszenia danych. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych może skutkować niemożnością lub odmową zawarcia umowy z Administratorem.

Prosimy o umieszczenie w cv klauzuli "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji."