Aktualne oferty pracy


Płatny staż e-commerce w sekcji dopasowującej content

AdWords Specialst

Junior Account Assistant

UX Designer 

Specjalista SEO 

Tester aplikacji

Programista aplikacji internetowych - php developer

Front-end Developer / Programista aplikacji webowych

Content Developer w dziale e-commerce


Dlaczego warto u nas pracować?

Codziennie wspólnie pracujemy na sukces jednego z najdynamiczniej rozwijających się projektów  polskiego rynku e-commerce.  Już teraz z Okazje.info korzysta już ponad 6 milionów internautów, którym prezentujemy blisko 11 milionów ofert z 2,5 tysiąca sklepów internetowych – a to dopiero początek drogi!

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem nastawionym na wspólne poszukiwanie nowych wyzwań. Nasz klucz do sukcesu to otwarta komunikacja i wsparcie dla ciekawych inicjatyw.

W Okazje.info pracują specjaliści różnych dziedzin, którzy nieustannie uczą się od siebie nawzajem. Interesują nas motywacja i konkretne umiejętności – i to od Ciebie zależy, które z nich zechcesz z nami rozwijać.

Oferujemy: elastyczny rozwój kwalifikacji, atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do realnych kompetencji i poznanie prawdziwych pasjonatów, którzy nie tylko chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem, ale też przedyskutują Twoje własne pomysły.


Nie znalazłeś interesującej Cie oferty? Prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do CV prosimy dołączyć krótki opis najważniejszych zrealizowanych do tej pory projektów i referencje. Zastrzegamy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Zapraszamy też na staże lub praktyki pasjonujących się Internetem studentów i absolwentów – zacznij z nami swoją ścieżkę zawodową! Kierunek studiów nie determinuje Twojego udziału w rekrutacji – o wiele bardziej liczy się gotowość do nauki i pozytywna energia.