Grupa Okazje.info jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skład wchodzą 4 serwisy odwiedzane miesięcznie przez ponad 6 mln internautów generujących 16 mln odsłon. Głównym filarem grupy jest porównywarka cen Okazje.info, plasująca się w pierwszej trójce porównywarek w Polsce. Grupa Okazje.info to także funkcjonalne wyszukiwarki zakupów dopasowane do potrzeb określonych grup docelowych - YouShop, YouHome oraz YouStyle. W 2014 roku do grona serwisów dołączył Rabatuj.pl oferujący internautom rabaty, promocje, wyprzedaże i inne formy zniżek na e-zakupy.

Celem grupy Okazje.info jest zarówno prowadzenie internautów przez cały proces zakupowy, jak i tworzenie prostych i efektywnych narzędzi dla naszych kooperantów. Oprócz elastycznych opcji prezentacji ofert na serwisach zapewniamy im skuteczną promocję poprzez realizację usług specjalnych i sprzedaż powierzchni reklamowej.

Wyróżnikiem serwisów grupy jest kompleksowe podejście do tematyki zakupów. Dlatego w naszej ponad 10-milionowej bazie produktów znajdują się nie tylko oferty sklepów internetowych, ale również sklepów tradycyjnych i sieci detalicznych, prezentujących promocje i gazetki reklamowe. Realizujemy ideę prostych zakupów – pomagamy łatwo i szybko znaleźć produkt, porównać ceny i wybrać najlepszą dla użytkownika ofertę.

Grupa Okazje.info nieustannie powiększa swój zasięg na rynku. Obok milionów internautów zaufały nam już ponad 2,5 tysiąca sklepów internetowych. Wśród naszych klientów znajdują się największe marki - Amazon, Pixmania czy grupa Euro-net.


Dodatkowe informacje