Grupa Okazje.info jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skład wchodzą 4 serwisy odwiedzane miesięcznie przez ponad 6 mln internautów generujących 16 mln odsłon. Głównym filarem grupy jest wyszukiwarka ofert Okazje.info, plasująca się w pierwszej trójce wyszukiwarek ofert w Polsce. Grupa Okazje.info to także funkcjonalne serwisy tematyczne - YouShop, YouHome oraz YouStyle. W 2014 roku do grona serwisów dołączył Rabatuj.pl oferujący internautom rabaty, promocje, wyprzedaże i inne formy zniżek na e-zakupy.

Celem grupy Okazje.info jest zarówno prowadzenie internautów przez cały proces zakupowy, jak i tworzenie prostych i efektywnych narzędzi dla naszych kooperantów. Oprócz elastycznych opcji prezentacji ofert na serwisach zapewniamy im skuteczną promocję poprzez realizację usług specjalnych i sprzedaż powierzchni reklamowej.

Wyróżnikiem serwisów grupy jest kompleksowe podejście do tematyki zakupów. Dlatego w naszej ponad 10-milionowej bazie ofert znajdują się nie tylko produkty ze sklepów internetowych, ale również sklepów tradycyjnych i sieci detalicznych. Realizujemy ideę prostych zakupów. Pomagamy łatwo i szybko znaleźć produkt dzięki funkcjonalnościom filtrowania, sortowania i wyszukiwania. Prezentujemy rabaty i najlepiej sprzedające się oferty - bestsellery, tak aby użytkownik mógł kupować po najkorzystniejszych cenach.

Grupa Okazje.info nieustannie powiększa swój zasięg na rynku. Obok milionów internautów zaufało nam już ponad 2,5 tysiące sklepów internetowych. Wśród naszych klientów znajdują się największe marki - Amazon, Reserved, Leroi Merlin i wiele innych.


Dodatkowe informacje