Według badania Megapanel Grupa Okazje.info to jeden z liderów rynku e-commerce w Polsce. Na Grupę, oprócz samej wyszukiwarki ofert Okazje.info, składają się takie serwisy jak: Rabatuj.pl, YouShop.pl, YouHome.pl oraz YouStyle.pl. Wszystkie one wpisują się w ideę prostych zakupów – klient dostaje możliwość łatwego i szybkiego znalezienia konkretnych produktów.

Wyszukiwarko ofert

Okazje.info - tysiące sklepów w 1 miejscu.

Okazje.info to miliony ofert sklepów modowych, wnętrzarskich, RTV, AGD, sportowych itd. Dbamy o aktualność promowanych ofert. Wybieramy dla Was najbardziej korzystne produkty pod względem "ceny do jakości". Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zobacz więcej wiecej

Rabatuj.pl

Serwis prezentujący wszystkie typy akcji promocyjnych: Kupony Rabatowe, Promocje czy Darmową Dostawę. Rabatuj.pl w prosty sposób pozwala dotrzeć użytkownikom do akcji promocyjnych realizowanych przez sklepy współpracujące z Okazje.info

Przejdź do serwisu Rabatuj.pl wiecej

YouShop.pl

YouShop.pl

Wyszukiwarka ofert z ponad 1 000 sklepów internetowych. Dzięki temu prostemu narzędziu zakupy będą nie tylko szybkie, ale i tanie.

Zobacz więcej wiecej

YouHome.pl

YouHome.pl

Serwis dla wszystkich, którzy remontują, budują czy zajmują się ogrodem. Na stronie znajdziecie oferty ponad 300 sklepów. Zapraszamy!

Zobacz więcej wiecej

YouStyle.pl

YouStyle.pl

Wyszukiwarka ofert z branży modowej. Korzystając z niej łatwo znajdzie się modne ubrania, buty, torebki, biżuterię czy kosmetyki.

Zobacz więcej wiecej

Dodatkowe informacje