Według badania Megapanel Grupa Okazje.info to jeden z liderów rynku e-commerce w Polsce. Na Grupę, oprócz samej porównywarki cen, składają się takie serwisy jak: Ksiazki.okazje.info.pl, Markety.okazje.info.pl, Rabatuj.pl, YouShop.pl, YouHome.pl oraz YouStyle.pl. Wszystkie one wpisują się w ideę prostych zakupów – klient dostaje możliwość łatwego i szybkiego znalezienia konkretnych produktów, porównania ich cen i wybrania najlepszej oferty.

Porównywarka cen

Porównywarka cen Okazje.info

Jedna z najważniejszych porównywarek cen w Polsce. Na jej stronach prezentowanych jest około 12 milionów produktów oferowanych przez blisko 2 600 największych sklepów internetowych oraz marketów tradycyjnych.

Zobacz więcej wiecej

Rabatuj.pl

Serwis prezentujący wszystkie typy akcji promocyjnych: Kupony Rabatowe, Promocje czy Darmowa Dostawa. Rabatuj.pl w prosty sposób pozwala dotrzeć użytkownikom do akcji promocyjnych realizowanych przez sklepy współpracujące z Okazje.info

Przejdź do serwisu Rabatuj.pl wiecej

YouShop.pl

Porównywarka produktów - YouShop.pl

Wyszukiwarka produktów i ofert z ponad 1 000 sklepów internetowych. Dzięki temu prostemu narzędziu zakupy będą nie tylko niezmiernie szybkie, ale i tanie.

Zobacz więcej wiecej

YouHome.pl

Porównywarka produktów dla domu - YouHome.pl

Serwis dla wszystkich tych, którzy szukają najtańszych sprzętów RTV i AGD, elementów wyposażenia wnętrz czy produktów do ogrodu. Słowem – to idealne miejsce dla osób lubiących dbać o dom i jego najbliższe otoczenie.

Zobacz więcej wiecej

YouStyle.pl

Porównywarka branży modowej - YouStyle.pl

Wyszukiwarka ofert z branży modowej. Korzystając z niej łatwo znajdzie się modne i tanie ubrania, buty, biżuterię, kosmetyki oraz sprzęty AGD do pielęgnacji ciała i włosów.

Zobacz więcej wiecej

Dodatkowe informacje