Kariera w Okazje.info

Aktualne oferty pracy


AdWords Specialist

Junior Account Assistant

UX Designer 

Specjalista SEO 

Tester aplikacji

Programista aplikacji internetowych - php developer

Front-end Developer / Programista aplikacji webowych

Content Developer w dziale e-commerce


Dlaczego warto u nas pracować?

Codziennie wspólnie pracujemy na sukces jednego z najdynamiczniej rozwijających się projektów  polskiego rynku e-commerce.  Już teraz z Okazje.info korzysta już ponad 6 milionów internautów, którym prezentujemy blisko 11 milionów ofert z 2,5 tysiąca sklepów internetowych – a to dopiero początek drogi!

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem nastawionym na wspólne poszukiwanie nowych wyzwań. Nasz klucz do sukcesu to otwarta komunikacja i wsparcie dla ciekawych inicjatyw.

W Okazje.info pracują specjaliści różnych dziedzin, którzy nieustannie uczą się od siebie nawzajem. Interesują nas motywacja i konkretne umiejętności – i to od Ciebie zależy, które z nich zechcesz z nami rozwijać.

Oferujemy: elastyczny rozwój kwalifikacji, atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do realnych kompetencji i poznanie prawdziwych pasjonatów, którzy nie tylko chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem, ale też przedyskutują Twoje własne pomysły.


Nie znalazłeś interesującej Cie oferty? Prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Do CV prosimy dołączyć krótki opis najważniejszych zrealizowanych do tej pory projektów i referencje. Zastrzegamy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Zapraszamy też na staże lub praktyki pasjonujących się Internetem studentów i absolwentów – zacznij z nami swoją ścieżkę zawodową! Kierunek studiów nie determinuje Twojego udziału w rekrutacji – o wiele bardziej liczy się gotowość do nauki i pozytywna energia.