Dla mediów

  Minisiłownia w domu to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób. Najnowszy raport Okazje.info zdradza, w jaki sprzęt inwestują Polacy, by wyposażyć własny kąt do ćwiczeń.

Oszczędność czasu i pieniędzy, swoboda oraz brak skrępowania – to te czynniki przekonują do zagospodarowania miejsca do ćwiczeń w swoim domu. Polacy coraz częściej decydują się na wyposażenie własnych czterech ścian w sprzęt cardio i fitness.

Eksperci Okazje.info przyjrzeli się ich preferencjom zakupowym w zakresie sprzętu sportowego. Najnowsze statystki wskazały, że wśród tego asortymentu popularnością cieszą się: bieżnie, orbitreki, rowery treningowe, hantle, stepy, hula hoop, a także odzież i obuwie sportowe.

Aranżując siłownię w swoim domu, każdy dobiera sprzęt według indywidualnych upodobań i możliwości. Jakie więc kwoty Polacy przeznaczają na własną siłownię? Jakiego sprzętu nie może zabraknąć w takim miejscu i dlaczego właśnie tego? Którzy producenci zdobyli największe zaufanie miłośników sportu? Szczegóły w raporcie "Siłownia w domu. Cardio i fitness".

Dodatkowe informacje