Dla mediów

    Jeszcze żadna porównywarka cen w Polsce nie zdecydowała się na taki ruch. Nieodłączną częścią serwisu Okazje.info stała się nowa marka – Rabatuj.pl, która ułatwi sprzedaż e-sklepom i da internautom to, czego szukają w sieci – promocje i zniżki.

W Internecie wszystko ma być oszczędne, intuicyjne i szybkie – obecnie kupujący w sieci są niezwykle wymagający. Kolejnej próby wyjścia naprzeciw oczekiwaniom kupujących podjęła się Grupa Okazje, która stworzyła nową markę.

- Rabatuj.pl to miejsce, w którym skupione są wszelkiego rodzaju promocje, kupony rabatowe i inne formy pozwalające zaoszczędzić internautom. Jego unikalność polega na tym, iż powstał w efekcie bezpośredniej współpracy z e-sklepami i tutaj trzeba przyznać, że to strzał w dziesiątkę - mówi Wojciech Karwowski, Sales Director Okazje.info.

Jak pokazało doświadczenie Grupy Okazje, sklepy mają mnóstwo pomysłów na atrakcyjne promowanie swojego asortymentu. - Do tej pory nie wszystkie kupony byliśmy w stanie publikować w porównywarce cen Okazje.info, dlatego nowa marka to doskonałe uzupełnienie naszej propozycji dla sklepów i przede wszystkim jeszcze skuteczniejsze wsparcie ich działań sprzedażowych – dodaje Sales Director.

Serwis powstał jednak przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy liczą w sieci na szybkie i wygodne wyszukiwanie produktów za najniższą cenę. - Robiąc zakupy, większość z nas skorzystała kiedyś z obniżki lub bonusu. Dodatkowa oszczędność wpływa pozytywnie na nasze doświadczenie zakupowe. Odpowiedzią na tę potrzebę jest Rabatuj.pl, w którym chcemy prezentować kupony rabatowe z blisko trzech tysięcy sklepów, z którymi współpracujemy – zaznacza prezes Grupy Okazje, Piotr Broniarczyk.

W Internecie istnieje wiele serwisów rabatowych, ale Rabatuj.pl jest marką stworzoną przez specjalistów drugiej obecnie porównywarki cen w Polsce*, która przez ostatnich siedem lat zdobyła zaufanie ponad 6 milionów użytkowników. To podstawa, by wierzyć w popularność projektu. Dzięki nowemu serwisowi i kuponom rabatowym na stronie Okazje.info internauci będą mogli liczyć na unikalne, a zarazem wartościowe i rzetelnie przygotowane rabaty w dużych ilościach. Aby przekonać się, jak w łatwy i szybki sposób odnaleźć zniżki na ulubione produkty, wystarczy wejść na stronę Rabatuj.pl

*Megapanel, marzec 2014

Dodatkowe informacje