Dla mediów

Najbliższe tygodnie wydają się idealną okazją do zakupu sprzętu RTV. Producenci znanych marek zapowiedzieli obniżki cen, promocje i gratisy. Jaki sprzęt rzeczywiście kupimy po niższych cenach? To sprawdziły Okazje.info w najnowszym raporcie.

Mimo że polskiej reprezentacji zabraknie na brazylijskich stadionach, Telewizja Polska będzie transmitować piłkarskie zmagania od 12 czerwca. Mamy więc trochę czasu, by kupić odpowiedni sprzęt do oglądania sportowych rozgrywek. 

Specjaliści porównywarki cen Okazje.info sprawdzili między innymi, czy cena telewizorów spadła, czy popularne marki dotrzymały obietnicy i kuszą nas promocjami oraz specjalnymi seriami sprzętu RTV.

Generalny wniosek z zebranych statystyk jest jeden: Mistrzostwa Świata sprzyjają konsumentom. Popularni producenci, w tym Sony (tegoroczny sponsor mundialu), Philips, Toshiba, Thomson czy Samsung już wprowadzili niższe ceny telewizorów LED i 3D. Różnica sięga nawet do kilkaset złotych.

Jaki sprzęt zapewni nam dobrą jakość obrazu i dźwięku? Jak do oglądania Mistrzostw Świata 2014 szykują się zagorzali kibice? Jakie kino domowe, jakie telewizory, czy soundbary warto kupić właśnie teraz? O tym w raporcie porównywarki cen Okazje.info "Mundial 2014 i spadek cen RTV".

Dodatkowe informacje