Dla mediów

Wiosna w pełni. A to idealna okazja, by przywrócić do życia swój ogród. O najnowszych trendach w ogrodnictwie, o tym, jak pielęgnować zieleń oraz jak wyposażyć strefę użytkową i towarzyską, dowiemy się z wiosennego raportu serwisu Okazje.info.

Miłośnicy ogrodów rozpoczęli prace porządkowe i aranżacyjne na swoich posesjach, więc analitycy porównywarki cen Okazje.info przyjrzeli się ciekawym trendom w ogrodnictwie.

Przede wszystkim praca w ogrodzie to już nie obowiązek, ale forma rekreacji, zdrowego stylu życia, wyciszenia. Z kolei wolny czas spędzamy nie tylko na podróżach – wolimy zaszyć się w swoim zakątku zieleni.

Aby tak mogło być, potrzebny jest odpowiedni sprzęt przygotowujący ogród do sezonu. Jak zauważa specjalista Okazje.info, Mariusz Moczkowski, coraz chętniej stawiamy na markę, nie cenę sprzętu ogrodniczego, mając na uwadze jakość, opinie oraz serwisowanie. Komfort ich użytkowania i oszczędność są równie istotne. Na jaki sprzęt stawiają polscy Internauci? O tym w opracowaniu.

Ponadto w raporcie „Ruszył sezon na ogród. Praca i relaks” m.in. jak dopasować meble do otaczającej je zieleni oraz jaka aranżacja strefy towarzyskiej sprawi, że grillowanie czy wypoczynek pod parasolem będą udane. A także jaka altana lub domek do naszego ogrodu będzie pasować najlepiej oraz jak Polacy radzą sobie z dokuczliwymi gryzoniami i owadami. Zapraszamy do lektury.

Dodatkowe informacje