Dla mediów

 Cena, jakość, wygląd czy marka? Na co postawiły w sezonie wiosennym Polki, decydując się na zakup butów? Eksperci porównywarki cen Okazje.info ocenili, jakie rodzaje i marki obuwia są tej wiosny najpopularniejsze. Kwietniowy raport zdradza, jakie są ulubione buty Polek.

Jak kwiecień, to czas pomyśleć o gruntownym odświeżeniu garderoby. Wie o tym płeć piękna, która już w lutym rozpoczyna wiosenne zakupy. Analizy, które przeprowadzili nasi specjaliści, wskazują, że największą popularnością wśród polskich Internautek cieszą się buty sportowe, czółenka i balerinki. - Pokazuje to, że Polki cenią sobie wygodę, ale w ich garderobie nie może również zabraknąć stylowych butów na obcasie - uważa Marta Krysiak z Okazje.info.

Kobiety stawiają na sprawdzone marki, które mają tę przewagę, że konsumentki gotowe są zapłacić wyższą cenę, wiedząc, że jest to inwestycja na dłużej. Nie obawiają się wydać od 300 zł wzwyż na obuwie dobrej jakości. Zaufanie do marki to również poczucie bezpieczeństwa w kwestii stylu. Dotyczy to nie tylko obuwia sportowego i trampek, ale i popularnych od lat balerin i czółenek. Mniejsze znaczenie w kobiecej garderobie od kilku sezonów mają mokasyny i półbuty.

Jakie są najpopularniejsze buty początku wiosennego sezonu 2014? Którzy producenci zdobyli największe zaufanie Polek? Szczegóły dostępne są w raporcie.

Dodatkowe informacje