Dla mediów

Umiejętne budowanie lojalności wśród konsumentów to jeden z kluczowych elementów, pozwalających na osiągnięcie sukcesu w branży e-handlu. By ułatwić swoim Partnerom przebieg tego procesu, a jednocześnie nagradzać najaktywniejszych użytkowników serwisu Porównywarka Cen Okazje.info stworzyła platformę, łączącą sklepy internetowe z ich lojalnymi klientami. Projekt otrzymał nazwę - Klub Okazje.info.

By zyskać status członka Klubu, zdobyć premię w wysokości 200 punktów i czerpać profity z pozostałych, konsumenckich aktywności, wystarczy założyć na Okazje.info swoje własne, w pełni darmowe, programowe konto. Dodawanie Wiarygodnych Opinii, zamieszczanie komentarzy do produktów, wskazane działania na Facebooku, a niebawem także zakupy w sklepach internetowych to procesy, dzięki którym uczestnicy Programu na swoich kontach gromadzą punkty, w dalszej kolejności wymieniane na cenne nagrody rzeczowe, bony zakupowe oraz atrakcyjne rabaty.

W ramach zapowiadanego na najbliższy czas, intensywnego rozwoju Programu, jego uczestnicy będą mogli skorzystać z sukcesywnie powiększającej się puli nagród oraz możliwości udziału w wielu nowych akcjach premiowanych. Z myślą o Klubowiczach przygotowywana jest też niezwykle emocjonująca niespodzianka. Jej szczegóły już niebawem pojawią się na stronie Klubu oraz facebookowym profilu Okazje.info, do odwiedzenia których serdecznie zapraszamy.

Kiedy w 1896 roku amerykańska firma Sperry & Hutchinson zainaugurowała akcję Green Stamps, polegającą na gromadzeniu przez konsumentów znaczków za zakupy i wymienianiu ich na nagrody, nikt nie przypuszczał, że tego typu działania marketingowe zrobią tak zawrotną karierę. Jak pokazują badania, funkcjonujące obecnie na świecie programy lojalnościowe zgromadziły już ponad 1,5 miliarda użytkowników. Dołącz do nich już dziś i wstąp do Klubu Okazje.info.

Dodatkowe informacje