Dla mediów

2011

 

Portal NaszeMiasto.pl opublikował ranking najpopularniejszych zabawek, przygotowany przez Okazje.info. Z naszych danych wynika, że przed tegoroczną Gwiazdką internauci poszukują głównie figurek ze znanych telewizyjnych serii, zabawek interaktywnych oraz gier planszowych. Hitami są zwłaszcza lalki i figurki z serii Monster High, Hello Kitty i Ben 10. 


Jeden z największych serwisów polskiego e-commerce Okazje.info postanowił wesprzeć akcję promocyjną nowej społeczności internetowej – Ruszamysie.pl. Porównywarka i społecznościowy startup postawiły na promowanie idei i ducha sportu poprzez konkurs z nagrodami realizowany na Facebooku.

Razem z platformą IAI przygotowaliśmy w Okazje.info infografikę pokazującą strukturę rynku e-commerce w Polsce. Skupiliśmy się na przedstawieniu w jakich branżach prezentujeswoje oferty najwięcej sprzedawców oraz w jakich powstało najwięcej nowych sklepów wciągu ostatniego roku. Dane oparto na bazie niemal 3000 sklepów współpracujących z Okazje.info i z IAI.

 
Czy kupujemy opony w Internecie? Jakie modele są najpopularniejsze? HotMoney.pl przyjrzało się raportowi Okazje.info na ten temat.

 

Specjaliści ,,Dziennika..." wzięli pod lupę wyniki badania Internet Standard, stwierdzając, że mimo wszechobecnego kryzysu, handel internetowy nadal dynamicznie się rozwija. Porównywarka Cen Okazje.info postanowiła również skomentować to zjawisko.

Dodatkowe informacje