Dla mediów

2010Serwis Dziennik Internautów przyjrzał się z bliska drugiej edycji raportu o sklepach internetowych, wydanej przez Okazje.info i Opineo. Porównał go również do branżowej publikacji Money.pl oraz Wprost.Niskie ceny? Wysoka jakość obsługi? A może szeroki asortyment? Co najbardziej przyciąga klientów? Odpowiedzi na te pytania udziela najnowszy raport, o którym pisze serwis ecommerce.edu.pl.Wysoka jakość obsługi i szeroka promocja marki - to dwie przewodnie aktywności, które podjęły w 2010 roku sklepy znajdujące się w czołówce najlepszych sklepów tego roku.

W tegorocznym rankingu sklepów internetowych Okazje.info i Opineo prowadzą sklepy, które postawiły na promocję własnej marki i wysoką jakość obsługi. Wśród laureatów znalazły się takie sklepy jak: Electro.pl, Morele.net, Zadowolenie.pl, eGaraż czy Multizakupy.

Jak wynika z raportu Deloitte, Polacy planują wydać na organizację Gwiazdki o 20% więcej niż w ubiegłym roku. I choć nie zamierzamy oszczędzać, warto zwrócić uwagę na porównanie cen wymarzonych produktów w różnych sklepach. Jak wynika z danych Okazje.info, średnie różnice cenowe w popularnych przed świętami kategoriach sięgają kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych.

Dodatkowe informacje