Dla mediówPrezenty na Dzień Matki, na Komunię, prezenty ślubne, na Dzień Dziecka oraz na wiele innych okazji łatwo teraz znaleźć w Sieci poprzez praktyczny serwis internetowy prezenty.okazje.info.pl. Na stronach Okazje.info internauci mogą teraz znaleźć oryginalny (lub praktyczny – wedle potrzeb) pomysł na prezent na dowolną okazję, po czym szybko namierzyć dany produkt w jednym z 420 sklepów… i nabyć go w najkorzystniejszej cenie.

Prezenty na różne okazje

Obecnie nasza wyszukiwarka prezentów proponuje internautom bazę 240 tys. produktów, w której znajdują się m.in. niebanalne prezenty na Dzień Matki, prezenty komunijne, które podbiją serca naszych Pociech, interesujące propozycje na prezenty ślubne i zbliżający się Dzień Dziecka – mówi Magdalena Kobusińska z Okazje.info. Sukcesywnie, zgodnie z kalendarzem zdarzeń, pojawiać się będą kolejne kategorie produktów i nie będą to już wyłącznie prezenty.

Gadżety dla pasjonatów to także pomysł na prezent

Na łamach serwisu prezenty.okazje.info internauci znajdą także kilka innych wyspecjalizowanych wyszukiwarek dla miłośników różnych dziedzin i tematów. Jest tu na przykład niezbędnik działkowca, grupujący wszystko, czego mogą potrzebować amatorzy ogrodów. Jest także okolicznościowa wyszukiwarka gadżetów związanych z Euro 2008. Twórcy serwisu już zapowiadają kolejne atrakcje.

Informację opublikowano w biznes-klasa.pl 

Dodatkowe informacje