Dla mediów

13 grudnia 2006

W listopadzie br. wystartowała nowa internetowa porównywarka cen, dostępna pod adresem www.okazje.info.pl. Serwis oferuje klasyczne funkcje odnajdywania i porównywania cen wybranych produktów ze sklepów internetowych i tradycyjnych oraz… wyszukiwarkę świątecznych prezentów.

Stąd nie wychodzi się bez pomysłu. Dla wszystkich "potrzebujących" mamy najlepsze prezenty świąteczne i specjalne podpowiedzi - gdzie i co kupić na prezent mamie, babci, mężowi, narzeczonej, szefowi, sąsiadom, przyjaciołom i znajomym... – mówi Piotr Broniarczyk, szef projektu Okazje.info. Wyszukiwarka sortuje pomysły na świąteczne prezenty wedle kategorii tematycznych, upodobań obdarowywanej osoby oraz jej płci. To pierwsza porównywarka cen w Polsce, która serwuje internautom tego typu funkcjonalność.

Wyszukiwarka prezentów na okazje.info.pl nie jest jedyną cechą wyróżniająca tę porównywarkę cen spośród innych tego typu serwisów. Dodatkowym jej atutem jest baza uwzględnionych tu produktów i usług. Poza propozycjami sklepów internetowych, porównywarka przeszukuje bowiem informacje o ofertach sklepów offline oraz propozycje hipermarketów, które są na bieżąco aktualizowane w bazie okazje.info.pl, włączając w to nawet cotygodniowe zmiany asortymentu i krótkie – kilkudniowe promocje. To nowość w opcjach internetowych porównywarek cen.

Okazje.info odnotowują obecnie już ponad 10 tys. wizyt dziennie, a właściciele porównywarki oceniają, że przed końcem pierwszego kwartału 2008 liczba ta będzie kilku- kilkunastokrotnie wyższa. W swoich planach mają oni bowiem rozwój serwisu z wykorzystaniem trendów Web 2.0 i budowanie wokół okazje.info.pl opiniotwórczej społeczności konsumenckiej.

Artykuł opublikowano w prlupa.pl i marketing-news.pl

Dodatkowe informacje