Aktualności

< powrót do aktualności

Okazje.info partnerem IV edycji Meetblogin 2016

W ramach 10-tej, jubileuszowej edycji Łódź Design Festival, odbędzie się IV Meetblogin, czyli ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich. Wydarzenie będzie miało miejsce w Łodzi w dniach 14-16 października. W tym roku partnerem spotkania została po raz pierwszy porównywarka cen Okazje.info.


Meetblogin to wydarzenie stworzone z myślą o osobach, dla których świat blogosfery wnętrzarskiej jest niezwykle bliski. Już za kilka dni w ramach Łódź Design Festival, odbędzie się jego IV edycja. Meetblogin powstał dzięki blogerce Interiors Design, która jest jego organizatorem.


Kto weźmie udział?
Szansę na wzięcie udziału w Meetblogin miała każda osoba, która prowadzi bloga lub vloga i jest jednocześnie miłośnikiem designu, stylizowania oraz urządzania wnętrz. Wśród zgłoszonych kandydatów została wyłoniona 40-stka najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, aktywnych i kreatywnych blogerów wnętrzarskich z całej Polski.


Co w programie Meetblogin?
W tegorocznym programie przewidziane są liczne wykłady, rozmowy na temat projektowania, designu, czy prowadzenia bloga, a także z zakresu marketingu. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi, znanymi osobami, jak i luźnych pogawędek uczestników. Nowością, która pojawiła się w tegorocznej edycji są liczne konkursy.
Okazje.info partnerem wydarzenia


Meetblogin to najbardziej znany w Polsce zjazd blogerów wnętrzarskich. To także okazja do nawiązania relacji pomiędzy blogerami, a firmami. Wśród partnerów tegorocznej edycji wydarzenia znalazły się Okazje.info. Na stronach porównywarki można bowiem znaleźć bogatą i niezwykle atrakcyjną ofertę produktów do wykańczania wnętrz.
Więcej informacji na temat Okazje.info, znaleźć można na stronie www.okazje.info.pl

Dodatkowe informacje