Aktualności

< powrót do aktualności

Sylwestrowe atrakcje, które rozkręcą imprezę

Każdy, kto organizuje sylwestrową imprezę chce, aby była ona wyjątkowo udana. To w końcu niezwykła i jedyna taka noc w roku. Receptą na sukces w przypadku tego typu spotkań jest oczywiście zgrane towarzystwo i dopisujące humory. Aby przyjęcie na długo pozostało we wspomnieniach uczestników, warto zadbać także o dodatkowe atrakcje. Specjaliści z Okazje.info, internetowej porównywarki cen, na której znaleźć można miliony produktów, wytypowali te, które z pewnością przydadzą się w Sylwestra.

Gry planszowe i towarzyskie

Bardzo popularne kilkanaście lat temu, dzisiaj wracają do łask. Gry planszowe i towarzystwie to doskonała forma rozrywki. Na imprezie sylwestrowej z pewnością sprawdzą się na przykład „Dobble” (http://www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/rebel-gra-dobble.html). W tej grze liczy się szybkość i spostrzegawczość, ponieważ wygrywa ten, kto pierwszy odnajdzie takie same symbole na kartach. Inną propozycją, która rozrusza towarzystwo jest „Time’s up!” (http://www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/rebel-gra-time-s-up-celebrity-2.html). To nie są zwyczajne kalambury, ale gra, przy której nie będziecie mogli wykrztusić słowa ze śmiechu. Dużej dawki adrenaliny dostarczy wam także gra „5 sekund” (http://www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/trefl-gra-5-sekund-00797.html). Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada osoba siedząca na  „gorącym krześle”. Ma dokładnie 5 sekund na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Jeżeli bawicie się w mniejszym towarzystwie świetnie sprawdzi się także „Twister” (http://www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/hasbro-gra-twister.html), czyli gra, która wymusi na was odrobinę gimnastyki oraz dostarczy mnóstwo rozrywki i śmiechu.

Karaoke

Większość waszych znajomych zapiera się, że nie potrafi śpiewać? Kiedy na domówce pojawia się karaoke (http://www.okazje.info.pl/okazja/gry-i-oprogramowanie/karaoke-100-hitow-pc-.html), każdy chce choć przez chwilę potrzymać w ręku mikrofon. To świetnia rozrywka, która rozkręci sylwestrową imprezę.

Sportowa rywalizacja

Podczas sylwestrowej zabawy świetnie sprawdzi się także gra w darta, czyli popularne lotki (http://www.okazje.info.pl/szukaj/tarcza-do-lotek/ceny.html). Pamiętajmy jedynie, aby tablicę zawiesić w miejscu, w którym uczestnicy gry nie będą przeszkadzać pozostałym gościom. Sportowej rywalizacji dostarczy również gra w mini piłkarzyki (http://www.okazje.info.pl/sh/sport-i-hobby/topslim-mini-pilkarzyki.html) oraz mini bilard (http://www.okazje.info.pl/sport-i-hobby/stoly-bilardowe/zakres-0-300--cena,0.html).

Już dziś zaplanujcie atrakcje, dzięki którym sylwestrową noc będziecie wspominać przez cały nadchodzący rok!

Dodatkowe informacje