Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Trzecia edycja Okazjomanii pomoże spełnić walentynkowe marzenia

Okazjomania – gra dla członków programu lojalnościowego Porównywarki Cen Okazje.info właśnie doczekała się kolejnej odsłony. W trzeciej edycji zabawy, gracze walczyć będą o nagrody ufundowane przez sklep KatalogMarzeń.pl.

Analogicznie do poprzednich edycji gry, zadanie postawione przed jej uczestnikami polega na odgadnięciu 7 produktów z konkursowej listy zakupów, zatytułowanej „Walentynkowe marzenia do spełnienia”. Zwycięży gracz, który dokona tego jako pierwszy. Nagrodą główną jest bon o wartości 800 zł do wykorzystania w Katalogu Marzeń – serwisie oferującym prezenty w formie niezapomnianych przeżyć, wśród których znajdują się między innymi skoki ze spadochronem, loty balonem, przejażdżki luksusowymi samochodami oraz kilkaset innych atrakcji. Dodatkowo odgadnięcie chociaż jednego z produktów uwzględnionych na liście premiowane jest dla każdego gwarantowanym bonem o wartości 25 zł.

Tak jak podczas poprzednich edycji gry, kilka razy w tygodniu, na stronie Klubu pojawiać się będą podpowiedzi, które pomogą graczom w prawidłowym rozwiązaniu konkursowej zagadki.

„Okazjomania z Katalogiem Marzeń” trwa od 14 stycznia do 14 lutego bieżącego roku. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie gry. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie, która z pewnością przyczyni się do spełnienia niejednego marzenia.

Dodatkowe informacje