Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Druga edycja Okazjomanii - do wygrania 23 nagrody od Sony

Druga edycja Okazjomanii – gry dla uczestników programu lojalnościowego Porównywarki Cen Okazje.info rozpoczęła się 4 listopada. Najnowsza odsłona zabawy niesie za sobą zmienioną formułę – gracze mają szansę na zdobycie wielu cennych nagród ufundowanych przez firmę Sony.

Tak, jak podczas pierwszej edycji, zadaniem uczestników Okazjomanii jest wskazanie artykułów, znajdujących się na tematycznej liście prezentów świątecznych. Tym razem poszukiwania koncentrują się na grupie produktów Sony, o których marzyć mogą poszczególni członkowie rodziny. Zdobywcą nagrody głównej - nowoczesnego aparatu cyfrowego Sony A3000, zostanie osoba, która jako pierwsza odgadnie, z jakich elementów składa się konkursowa lista „Wymarzonych prezentów od Sony”.

Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzedniej edycji jest zdecydowanie większa pula nagród. Gra została podzielona na 6 etapów, w których zdobyć można między innymi profesjonalne słuchawki, super nowoczesne odtwarzacze mp3, obiektywy oraz kamerę cyfrową. Szanse na wygraną są bardzo duże. Już odgadnięcie przed innymi graczami jednego produktu z konkursowej listy, premiowane jest nagrodą.

Walka o aparat Sony A3000 i pozostałe nagrody etapowe potrwa do 16 grudnia. Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest na stronie Okazjomanii, na której w czasie trwania drugiej edycji pojawiać się będą również podpowiedzi, ułatwiające rozwiązanie konkursowej zagadki. Serdecznie zapraszamy do udziału w grze. 

Dodatkowe informacje