Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Okazjomania – baw się z Klubem Okazje.info

Zaledwie kilka tygodni temu miał miejsce debiut Klubu Okazje.info –programu lojalnościowego przygotowanego przez Porównywarkę Cen Okazje.info. Wraz ze startem programu organizatorzy zapowiadali, że na Klubowiczów czeka moc niespodzianek. Pora ujawnić pierwszą z nich. 23 września ruszyła Okazjomania – gra dedykowana aktywnym i zaangażowanym Klubowiczom.

Obok, właściwego dla większości programów lojalnościowych, procesu gromadzenia punktów za różnego rodzaju konsumenckie aktywności, na członków Klubu Okazje.info czeka pełna zaskakujących zwrotów akcji walka o atrakcyjne nagrody. Podczas każdej z trwających miesiąc edycji, uczestnicy zabawy odgadywać będą, jakie konkretnie produkty pochodzące z serwisu Okazje.info, mogły znaleźć się na tematycznej liście zakupów.

Pierwsza edycja gry nosi nazwę ‘PureGreenMania’. Nagrodą w tym etapie jest nowoczesna wyciskarka do soków Hurom, o wartości 1300 zł, ufundowana przez sklep z artykułami ekologicznymi – PureGreen. Szczegółowy regulamin zabawy oraz informacje, dotyczące tego, jakich atrakcji spodziewać się będzie można w kolejnych jej odsłonach -  dostępne są na stronie gry.

Dla ułatwienia graczom zadania i zapewnienia odpowiedniej dawki emocji, dwa razy w tygodniu na stronie Klubu oraz na facebookowym profilu pojawiać się będą stosowne podpowiedzi. By zostać członkiem Klubu Okazje.info  wystarczy założyć konto na stronie Porównywarki. Czynność ta jest premiowana, co pozwala wziąć udział w Okazjomanii niemal od samego początku. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dodatkowe informacje