Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Okazje.info w Komitecie Założycielskim e-Izby


Pod koniec stycznia do Komitetu Założycielskiego tworzącej się e-Izby Izby Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska przystąpiły firmy: Okazje.info, Bluerank.pl oraz SuperKoszyk.pl. Aktualnie w Komitecie Założycielskim e-Izby aktywnie działają 24 firmy sektora branży e-commerce.

Projekt e-Izba Izba Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska to inicjatywa szerokiego grona podmiotów działających na rynku internetowym w sektorze e-commerce. Celem powstającej e-Izby jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną poprzez identyfikację jego potrzeb oraz efektywną reprezentację wspólnych interesów branży.

W powstanie e-Izby zaangażowały się podmioty, które głęboko wierzą w rozwój polskiej i europejskiej gospodarki, w różnych jej branżach, dzięki wykorzystaniu innowacji technologicznych, informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), w szczególności Internetu oraz praktycznych zastosowań elektronicznej wymiany informacji w prowadzeniu działalności gospodarczej.

 „Grupa Okazje.info zawsze chętnie włącza się w inicjatywy mające na celu rozwój rynku e-commerce. Przystąpienie do Komitetu Założycielskiego e-Izby to dla nas kolejny krok w stronę aktywnego uczestnictwa w zmianach, które czekają tę najbardziej dynamicznie rozwijającą się gałąź polskiej gospodarki. Cieszymy się z kolejnej okazji do poznania najlepszych branżowych specjalistów – jesteśmy przekonani, że wspólna praca pozwoli nam zarówno podzielić się wiedzą, jak i pozyskać inspiracje, które posłużą dalszemu rozwojowi serwisów Okazje.info”, mówi Marcin Ryske, Brand Manager Grupa Okazje.info

Cieszymy się z przystąpienia nowych firm do Komitetu Założycielskiego e-Izby. To potwierdza fakt, że organizacja, która będzie  reprezentowała i wspierała interesy zrzeszonych firm a tym samym dbała o dynamiczny rozwój branży e-commerce jest rynkowi potrzebna” mówi Patrycja Sass – Staniszewska, e-Commerce Polska.

Grupa Okazje.info jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skład wchodzą 4 serwisy odwiedzane miesięcznie przez 6 mln internautów. Okazje.info realizuje ideę prostych zakupów – pomaga szybko znaleźć produkt, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Celem Grupy jest także tworzenie prostych i efektywnych narzędzi dla kooperantów. Oprócz elastycznych opcji prezentacji ofert na serwisach zapewnia im skuteczną promocję poprzez usługi specjalne (m.in. Program Wiarygodne Opinie) oraz display.

Dodatkowe informacje