Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Oferty Coccodrillo dostępne w Porównywarce Cen Okazje.info


Do grona Partnerów Porównywarki kilka dni temu dołączył sklep internetowy Coccodrillo, oferujący szeroki wachlarz produktów odzieżowych dla najmłodszych. Właścicielem sieci jest firma CDRL, działająca na rynku od ponad 10 lat.

Nawiązanie współpracy ze sklepem internetowym Coccodrillo wzbogaciło ofertę  Porównywarki o blisko cztery tysiące produktów w kategorii Artykuły dziecięce. Atrakcyjne ceny w połączeniu z wyjątkowo szerokim asortymentem - od bielizny dziecięcej do kurtek i kombinezonów to gwarancja kompleksowych zakupów w jednym miejscu.

- To duże ułatwienie dla zapracowanych rodziców, którzy zamiast wielogodzinnych spacerów w centrach handlowych, mogą wybierać najmodniejsze i najbardziej praktyczne ubrania dla swoich dzieci online  - komentuje Paulina Kamińska, opiekun kategorii Artykuły dziecięce na Okazje.info. 

Nawiązanie współpracy z Coccodrillo to kolejny krok w stronę rozszerzania oferty odzieżowej Porównywarki. - Z obserwacji naszych analityków wynika, że dziecięce marki odzieżowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony użytkowników Okazje.info. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, na rok 2013 planujemy kooperacje z kolejnymi ważnymi i cieszącymi się popularnością markami z tego sektora. - mówi Wojciech Karwowski, Key Account Manager Okazje.info. 

Dodatkowe informacje