Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Kolejna szansa na nagrody w Opiniujesz.PunktujeszNowy Rok to czas postanowień, które łatwo podjąć, a o wiele trudniej zrealizować. Gdyby tak obiecać sobie, że w 2013 roku zaopatrzymy się w nowy sprzęt elektroniczny za darmo? Dzięki konkursowi Opiniujesz. Punktujesz uda się ten cel zrealizować!

Porównywarka Cen Okazje.info zakończyła już pierwszy etap zabawy i nagrodziła trójkę zwycięzców. W walkę o iPada mini, kino domowe i czytnik Kindle Touch internauci włożyli mnóstwo zaangażowania – przez miesiąc dodali aż 10 tysięcy opinii!

Drugi etap gry trwa od 27 grudnia do 31 stycznia, a do rywalizacji ciągle włączają się nowi uczestnicy. Aby do nich dołączyć wystarczy zarejestrować się, akceptując regulamin, następnie zalogować się i dodawać na Okazje.info opinie o używanych przez siebie produktach. Każda wypowiedź zgodna z regulaminem konkursu jest nagradzana punktami. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe:

  • Telewizor LCD Samsung 40'
  • Xbox 360 250GB + gry Wiedźmin 2 Zabójcy Królów i Forza 4 Horizon
  • Nawigacja Garmin Nuvi

Wiarygodne Opinie, czyli te, które pochodzą od klientów dokonujących rzeczywistego zakupu w e-sklepie biorącym udział w Programie, będą szczególnie premiowane. Więcej na temat zasad można znaleźć na stronie konkursowej.

Portal eKomercyjnie.pl jest patronem medialnym konkursu.

Przeczytaj więcej na stronie:

 

http://e-biznes.pl/2013/01/druga-szansa-na-nagrody-w-opiniujesz-punktujesz/

Dodatkowe informacje