Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Rusza druga edycja konkursu Opiniujesz. Punktujesz Okazje.info


Jednym z najsilniej działających czynników w trakcie podejmowania decyzji zakupowej są opinie innych klientów. Aby wspomóc sklepy w pozyskiwaniu rekomendacji kupujących i świadomym budowaniu wizerunku, Okazje.info uruchomiło Program Wiarygodne Opinie. Kolejnym krokiem w aktywizacji Internautów i zachęcaniu ich do wyrażania swojej opinii o sprzedawcach i produktach jest druga edycja konkursu Opiniujesz. Punktujesz.

Konkurs rusza 22 listopada i jest podzielony na dwa etapy. Rozstrzygnięcie pierwszego będzie miało miejsce 27 grudnia. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zarejestrować się, akceptując regulamin, a następnie zalogować się i  dodawać opinie. Każda wypowiedź zgodna z regulaminem konkursu będzie nagradzana punktami. Konkursowicze, którzy zgromadzą największą liczbę punktów mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród:

  • Apple iPad mini 4G 16GB
  • system kina domowego Samsung z odtwarzaczem Blu-ray
  • Amazon Kindle 4 Touch

Wiarygodne Opinie, czyli te, które pochodzą od klientów dokonujących rzeczywistego zakupu w e-sklepie biorącym udział w Programie, będą szczególnie premiowane. Punkty można gromadzić lub na bieżąco wymieniać na wybrane rabaty –  użytkownik może sam zdecydować czy chce konkurować o nagrody główne, czy też skorzystać z atrakcyjnych obniżek i promocji. 

Patronami medialnymi wydarzenia są serwisy eBiznes i Medianews.

Więcej na temat zasad można znaleźć na stronie konkursowej.

Przeczytaj o naszej publikacji:

 

http://www.ekomercyjnie.pl/rusza-druga-edycja-konkursu-opiniujesz-punktujesz-okazje-info/

Dodatkowe informacje