Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

2012

Overmax i Sony liderami rynku konsol


Choć pojedynek na szczycie toczy się między Xboxem i PlayStation, coraz większą uwagę internautów przyciągają modele niskobudżetowe. W gorącym, przedświątecznym okresie nieoczekiwanym faworytem został Overmax, poszukiwany przez 60% konsumentów. Infografika Porównywarki Okazje.info pokazuje też, że multimedialny potentat Sony ma rzeszę wiernych fanów, którzy zapewniają mu zwycięstwo nad konkurencyjnym sprzętem Microsoftu.

MediaMarkt.pl dołącza do grona partnerów Okazje.info

Kilka dni po uruchomieniu przez Media Saturn Holding Polska sklepu internetowego MediaMarkt.pl produkty sieci można już znaleźć w serwisie Okazje.info. To świetna informacja dla użytkowników Porównywarki, którzy w okresie świątecznym zyskują dostęp do szerokiej gamy produktów z oferty tego sklepu.

Rusza druga edycja konkursu Opiniujesz. Punktujesz Okazje.info


Jednym z najsilniej działających czynników w trakcie podejmowania decyzji zakupowej są opinie innych klientów. Aby wspomóc sklepy w pozyskiwaniu rekomendacji kupujących i świadomym budowaniu wizerunku, Okazje.info uruchomiło Program Wiarygodne Opinie. Kolejnym krokiem w aktywizacji Internautów i zachęcaniu ich do wyrażania swojej opinii o sprzedawcach i produktach jest druga edycja konkursu Opiniujesz. Punktujesz.

Make Life Easier i Okazje.info – blog i porównywarka nawiązują współpracę


Okazje.info oraz Make Life Easier, obecnie jeden z najczęściej odwiedzanych polskich blogów o trendach i stylu życia, nawiązały współpracę. W jej wyniku na stronach postów wyświetlane będą dopasowane oferty pochodzące z bogatego portfolio kategorii modowych  Porównywarki.

5 lat wspólnych zakupów – Okazje.info stawia na Wiarygodność


Z raportu Gemius SA wynika, że aż 74% klientów e-sklepów przed dokonaniem zakupu zapoznaje się z opiniami wystawionymi przez innych kupujących. Dla popularnych narzędzi e-commerce, jakimi są Porównywarki Cen, oznacza to konieczność dostarczenia internautom kompleksowych informacji zakupowych, w tym także o rekomendacjach pozostałych konsumentów. Okazje.info postanowiło uczcić swoje 5. Urodziny wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom.

Dodatkowe informacje