Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Ranking sklepów internetowych okiem InternautówSerwis Internet Standard donosi kto w tym roku zdobył największą przychylność internautów. Na podstawie rankingów e-sklepów - najpopularniejszych i najlepiej ocenianych przez użytkowników Okazje.info i Opineo.pl - możesz sprawdzić kto cieszy się największym zaufaniem wśród zwolenników elektronicznych zakupów.

Artykuł Ranking sklepów internetowych Okazje.info i Opineo.pl prezentuje zwycięzców wszystkich ośmiu reprezentatywnych kategorii.

Dla połączonych działów RTV/AGD/Fotografia najpopularniejszym sklepem okazał się Euro.com.pl, zaś najlepiej ocenianym arcdeco.pl. Euro.com.pl znalazł się też na podium najpopularniejszych w kategorii Komputery/Gry, gdzie doskonała ocena przypadła z kolei sklepowi Torian.pl.

Zaskakującym mogło się wydać wystąpienie kilku sklepów w czołówce najlepiej ocenianych dla kategorii niezwiązanych z ich zasadniczą działalnością. I tak np. top 10 najwyżej ocenianych w kategorii 'Książki' to nie tylko księgarnie internetowe, ale też sklepy wielobranżowe czy tematyczne. Przyporządkowanie do kategorii wynikało jednak z faktu, iż sklep posiadał (w chwili badania) ofertę związaną z tą branżą. Dzięki temu każdy sklep miał szansę zaistnieć w kilku zestawieniach - o ile jego oferta związana była z kilkoma kategoriami.

Więcej szczegółów na temat badania oraz wyników dla poszczególnych kategorii znajdziecie w publikacji Internet Standard.

Dodatkowe informacje