Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Gdzie kupuje Mikołaj?Chciałbyś znać odpowiedź na pytanie z tytułu? Od dziś możesz ją znaleźć na stronie poile.pl. W zakładce "Artykuły" przeczytasz, między innymi, co cieszy się największą popularnością wśród Mikołajów i Mikołajek, którzy coraz częściej kupują prezenty w Internecie.

Jak zatem wygląda sprzedaż przed świętami? Jakich prezentów możemy spodziewać się pod choinką?

Konsole do gier, ekspresy do kawy, perfumy, bielizna i sprzęt RTV to tegoroczne typy kupujących w sieci Mikołajów. Internauci interesują się przede wszystkim odtwarzaczami mp3, kinem domowym oraz konsolami do gier. Mimo kryzysu spora grupa klientów wybiera w tym roku kosztowne prezenty – telewizory plazmowe, kino domowe, czy laptopy.

Spośród bardziej tradycyjnych podarków wymienić można damskie i męskie perfumy, którymi interesuje się już o 168 i 184 % więcej e-klientów. Damskie zapachy awansowały na 7 miejsce pośród najczęściej poszukiwanych produktów. Panowie mogą się w tym roku spodziewać pod choinką golarek elektrycznych i bokserek. Odwdzięczą się podobnie – depilatorami i damską bielizną. Najmłodsi dostaną przede wszystkim zabawki, gry planszowe i modele do sklejania.

Ehhh... nie pozostaje mi więc nic innego, jak życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :)

Więcej na stronie poile.pl


-------------

Poile.pl to pierwszy przewodnik po serwisach porównujących ceny. Celem przewodnika jest dostarczanie użytkownikom bieżących informacji na temat porównywrek cen. Poile.pl skierowany jest do osób kupujących i sprzedających. Znajdziesz tam wiele informacji na temat porównywarki Okazje.info jak i generalnie - o e-commerce.

Dodatkowe informacje