Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Promocje w InternecieE-biznes w maju pisał o zakupach on-line: - Zakupy w sieci powoli stają się dla nas codziennością a sklepy internetowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Jak zatem znaleźć najlepsze oferty w sieci? Punktem wyjścia mogą być porównywarki cen lub lokalizator promocji.

Po wytłumaczeniu zasady działania lokalizatora promocji zacytowano naszego rzecznika - Magdalenę Kobusińską.

- Postanowiliśmy dopomóc narodowemu hobby, jakim jest polowanie na promocje - wyjaśniała dziennikarzowi e-biznesu – każdy z nas lubi robić korzystne zakupy, a dzięki nam żadna promocja nie zostanie przeoczona.

Dalej napisano o naszym serwisie tak:

- Internauci mogą sprawdzić, jakie produkty są danego dnia w promocji i skorzystać z obniżek cenowych lub gratisów, jakie przygotowały dla nich sklepy. Oferty przeglądać można według kategorii, nazwy sklepu lub też miasta.

W początkowej fazie projektu serwis przedstawiał promocje organizowane przez kluczowe sieci handlowe oraz hipermarkety w Polsce. Od marca 2007 roku serwis rozpoczął integrację sklepów internetowych, rozszerzając gamę prezentowanych ofert o te dostępne on-line.

Jeśli chcesz przeczytać artykuł w oryginalnej wersji, zapraszamy na stronę ebiznes.pl

Sprawdź Okazje.info na Facebooku, a dostaniesz tam najświeższe informacje o najlepszych promocjach i gratisach jakie czekają na Ciebie w sklepach internetowych i marketach

Dodatkowe informacje