Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Porównywarka cen okazje.infoNasze początki zostały uwiecznione przez serwis eGospodarka.pl. Już po miesiącu naszej działalności dostrzeżono potencjał porównywarki, pisząc: - W listopadzie 2007 roku wystartowała nowa internetowa porównywarka cen, dostępna pod adresem okazje.info.pl. Serwis oferuje klasyczne funkcje odnajdywania i porównywania cen wybranych produktów ze sklepów internetowych i tradycyjnych oraz wyszukiwarkę świątecznych prezentów.

Nowa wyszukiwarka sortuje pomysły na świąteczne prezenty wedle kategorii tematycznych, upodobań obdarowywanej osoby oraz jej płci. Dodatkową cechą jest baza uwzględnionych produktów i usług. Poza propozycjami sklepów internetowych, porównywarka przeszukuje także informacje o ofertach sklepów offline oraz propozycje hipermarketów, które są na bieżąco aktualizowane w bazie okazje.info.pl, włączając w to cotygodniowe zmiany asortymentu i krótkie – kilkudniowe promocje.

Okazje.info odnotowuje około 10 tys. wizyt dziennie. Właściciele w planach mają rozwój serwisu z wykorzystaniem Web 2.0 i budowanie wokół Okazje.info opiniotwórczej społeczności konsumenckiej.

Przeczytaj artykuł w eGospodarka.pl 

Dodatkowe informacje