Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

Prezenty z porównywarką cenMaciej Gajewski, dziennikarz Chip tak napisał o naszej porównywarce: - W listopadzie wystartowała nowa internetowa porównywarka cen, dostępna pod adresem www.okazje.info.pl. Serwis oferuje klasyczne funkcje odnajdywania i porównywania cen wybranych produktów ze sklepów internetowych i tradycyjnych oraz… wyszukiwarkę świątecznych prezentów.

Cytując Piotra Broniarczyka, szefa projektu Okazje.info, w artykule możemy przeczytać: - Stąd nie wychodzi się bez pomysłu. Dla wszystkich potrzebujących mamy najlepsze prezenty świąteczne i specjalne podpowiedzi - gdzie i co kupić na prezent mamie, babci, mężowi, narzeczonej, szefowi, sąsiadom, przyjaciołom i znajomym... Cieszy nas, że dostrzeżono fakt, że Wyszukiwarka sortuje pomysły na świąteczne prezenty wedle kategorii tematycznych, upodobań obdarowywanej osoby oraz jej płci. -  To pierwsza porównywarka cen w Polsce, która serwuje internautom tego typu funkcjonalność.

Wyszukiwarka prezentów na Okazje.info nie jest jedyną cechą wyróżniająca tę porównywarkę cen spośród innych tego typu serwisów. Dodatkowym jej atutem jest baza uwzględnionych tu produktów i usług. Poza propozycjami sklepów internetowych, porównywarka przeszukuje bowiem informacje o ofertach sklepów offline oraz propozycje hipermarketów, które są na bieżąco aktualizowane w bazie okazje.info.pl, włączając w to nawet cotygodniowe zmiany asortymentu i krótkie – kilkudniowe promocje. To nowość w opcjach internetowych porównywarek.

Przeczytaj artykuł w chip.pl

 

Dodatkowe informacje