Dla mediów

< powrót do informacji prasowych

2007

Porównywarka cen okazje.infoNasze początki zostały uwiecznione przez serwis eGospodarka.pl. Już po miesiącu naszej działalności dostrzeżono potencjał porównywarki, pisząc: - W listopadzie 2007 roku wystartowała nowa internetowa porównywarka cen, dostępna pod adresem okazje.info.pl. Serwis oferuje klasyczne funkcje odnajdywania i porównywania cen wybranych produktów ze sklepów internetowych i tradycyjnych oraz wyszukiwarkę świątecznych prezentów.

Prezenty z porównywarką cenMaciej Gajewski, dziennikarz Chip tak napisał o naszej porównywarce: - W listopadzie wystartowała nowa internetowa porównywarka cen, dostępna pod adresem www.okazje.info.pl. Serwis oferuje klasyczne funkcje odnajdywania i porównywania cen wybranych produktów ze sklepów internetowych i tradycyjnych oraz… wyszukiwarkę świątecznych prezentów.

Porównywarka i wyszukiwarka prezentów na gwiazdkę

13 grudnia 2006

W listopadzie br. wystartowała nowa internetowa porównywarka cen, dostępna pod adresem www.okazje.info.pl. Serwis oferuje klasyczne funkcje odnajdywania i porównywania cen wybranych produktów ze sklepów internetowych i tradycyjnych oraz… wyszukiwarkę świątecznych prezentów.

Promocje w InternecieE-biznes w maju pisał o zakupach on-line: - Zakupy w sieci powoli stają się dla nas codziennością a sklepy internetowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Jak zatem znaleźć najlepsze oferty w sieci? Punktem wyjścia mogą być porównywarki cen lub lokalizator promocji.

Dodatkowe informacje